Data:15-06-2020

Prezes Georgis Bogdanis został zaproszony do udziału w pracach Konwentu Gospodarczego przy JM Rektorze Politechniki Gdańskiej.

Data:19-05-2020

Firma świętowała 35. rocznicę swojego powstania

W miesiącach letnich, mimo pandemii, firma, jak co roku, prowadzi praktyki zawodowe dla studentów Politechniki Gdańskiej. W tym roku jest to szóstka inżynierów i inżynierek z wydziałów Mechanicznego i Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki.

Data:08-04-2020

Podziękowania od Fundacji na rzecz pomocy dzieciom z Grodzieńszczyzny

Medal-PCK

Data:12-12-2019

Podziękowania od Narodowego Banku Polskiego

Medal-PCK Microsystem od lat współpracuje z Narodowym Bankiem Polskim w dziedzinie badań nad ocenami i prognozami kondycji ekonomicznej przedsiębiorstw.

Data:26-11-2019

Microsystem laureatem Medalu 100-lecia PCK

Medal-PCK Polski Czerwony Krzyż obchodzi w tym roku stulecie istnienia. Z tej okazji, osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym dla tej organizacji przyznawane są Medale 100-lecia PCK.

Prezes PCK, Stanisław Kracik, w akcie nadania Microsystemowi napisał: „w dowód uznania za wieloletnie, efektywne wsparcie Polskiego Czerwonego Krzyża”.

Data:21-11-2019

III Ogólnopolski Kongres Naukowy SAFE PLACE

SafePlace2019 W dniach 19-20 listopada 2019 roku odbyła się kolejna edycja kongresu SAFE PLACE. Panele tematyczne skoncentrowano wokół ochrony antyterrorystycznej obiektów kluczowych dla bezpieczeństwa państwa, budynków niechronionych oraz edukacji antyterrorystycznej i kwestii społecznych walki z terroryzmem (szczegóły wydarzenia).

Patronat nad Kongresem objął Dyrektor Rządowego Centrum Bezpieczeństwa (RCB)

Data:25-01-2019

Georgis Bogdanis członkiem Rady Konsultacyjnej WI PJATK

PJATK_Gdansk Senat PJATK powołał Prezesa firmy Microsystem do grona członków Rady Konsultacyjnej Wydziału Informatyki PJATK w Gdańsku.

Data:23-11-2018

Bezpieczeństwo antyterrorystyczne budynków użyteczności publicznej

BABUP_Wroclaw W dniach 21-22.11.2018 we Wrocławiu odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Bezpieczeństwo antyterrorystyczne budynków użyteczności publicznej - wyzwania i rekomendacje".
Głównymi tematami konferencji były:
- Terroryzm, zagrożeniem dla obiektów użyteczności publicznej,
- Zabezpieczenia techniczne, jako narzędzie do wsparcia bezpieczeństwa, w tym antyterrorystycznego budynków użyteczności publicznej,
- Ochrona IK oraz obiektów podlegających i nie podlegających obowiązkowej ochronie,
- Działania antyterrorystyczne w obiektach w kontekście specyfiki współczesnych zagrożeń.

Data:24-10-2018

Gratulacje i podziękowania

Za wszystkie serdecznie dziękujemy.

Data:19-09-2018

Dzien_Jakosci

Nagroda Pomorska „Gryf Gospodarczy” 2018

Decyzją Komisji Konkursowej z dnia 28 sierpnia firma Microsystem sp. z o.o. znalazła się w gronie finalistów nominowanych do Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy 2018." Podczas Gali Finałowej, która odbyła się 19 września w Wielkiej Hali Dworu Artusa zostali wyłonieni zwycięzcy w kilku kategoriach.

Firma Microsystem sp. z o.o. głosami kapituły uznana została laureatem i otrzymała statuetkę w kategorii Lider Innowacji - mikro i małe przedsiębiorstwo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z gali na łamach Trójmiasto.pl oraz Dziennika Bałtyckiego.Data:18-09-2018

Dzien_Jakosci

Zakończenie kadencji Konwentu Politechniki Gdańskiej

Prezes firmy Georgis Bogdanis otrzymał podziękowanie za dwuletni udział w pracach Konwentu Politechniki Gdańskiej.

Data:07-09-2018

Dzien_Jakosci

Publikacja w wydawnictwie Politechniki Gdańskiej

W zeszycie problemowym nr 5/2018 z serii "Jakość kształcenia" wydanym przez Politechnikę Gdańską, ze swoimi poglądami podzielił się między innymi Prezes firmy Microsystem Georgis Bogdanis.

Jakże ponadczasowym zagadnieniem okazał się temat "Oczekiwania pracodawców wobec absolwentów szkół wyższych w tym także absolwentów Politechniki Gdańskiej". Wszyscy zadają sobie to pytanie, które jest zależne przede wszystkim od obecnie obowiązujących trendów. Dlatego w treści wypowiedzi można znaleźć wiele praktycznych zaleceń kierowanych między innymi do pracodawców oraz do studentów i absolwentów PG.

Data:24-05-2018

tab1

Drony prawdy i mity

Z racji nabytego doświadczenia i długoletniej praktyki w konstruowaniu i użytkowania bezzałogowych statków powietrznych, tym razem w dwumiesięczniku SEC&AS, czyli SECURITY &ALARM SYSTEMS mieliśmy przyjemność przeczytać wywiad pt. " Drony prawdy i mity", którego udzielił Prezes Microsystemu Georgis Bogdanis.

Ze swoją wiedzą i spostrzeżeniami podzielił się również nasz kolega Michał Kiszkurno, który w wywiadzie pt. " Powietrzny abordaż", opowiedział o tym, jakim celem hakerskim są drony. Artykuł ten przede wszystkim informuje o możliwościach przejęcia zdalnej kontroli nad dronem.

Data:26-04-2018

tab1 tab1

Zakończyły się VI Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych.

W dowód uznania za partnerstwo realizacyjne firma Microsystem otrzymała pamiątkowy dyplom.

Prezes firmy Georgis Bogdanis został również uhonorowany dyplomem w dowód uznania za prowadzenie Finału Mistrzostw.

Było nam niezmiernie miło kolejny raz uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Securex w Poznaniu.

Data:22-04-2018

Eliminacje VI Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych

Eliminacje VI Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych zostały zakończone i jednymi z finalistów są pracownicy Microsystemu. Z racji tego, że za każdym razem Organizatorzy dbają o coraz wyższy poziom specjalistycznej wiedzy jaką powinni posiadać uczestnicy, to wszyscy składamy serdeczne gratulacje dla Jacka Zielińskiego oraz Leszka Henniga, którzy zajęli 3 miejsce.

Tym razem test posiadał 180 pytań ogólnych i 60 pytań technicznych z dziedziny wykonywania usług instalowania, konserwacji i serwisowania urządzeń systemów alarmowych. Z zadaniami testowymi, zmagało się ponad dwadzieścia dwuosobowych Zespołów.

Tradycją firmy Microsystem jest uczestnictwo na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń Securex w Poznaniu. Występujemy, jako Partnerzy Realizacyjni oraz Uczestnicy Mistrzostw MPISA, a spotkać nas można w dniach 23-26.04. Rozgrywki finałowe, będą się odbywały w dniu 25.04. od godziny 10.00 w Parku Mistrzostw w pawilonie nr 8A.

Trzymamy kciuki za naszych kolegów !!!

Dla wszystkich zainteresowanych adres transmisji internetowej Mistrzostw on line.

Adres: https://www.youtube.com/channel/UC-DBn08cVLjlHII1KyG3-2g

Data:11-04-2018

tab1

Drony ciemna strona lotu

W dwumiesięczniku SEC&AS, czyli SECURITY &ALARM SYSTEMS ukazał się wywiad pt. ”Drony ciemna strona lotu”, który został udzielony przez pracownika Microsystemu- Michała Kiszkurno, będącym specjalistą nowych technologii.

W artykule omawiane są główne zagrożenia wynikające z używania dronów. Mowa jest zarówno o zagrożeniach wynikających z niewiedzy operatorów jak i celowych działaniach o charakterze przestępczym.

Chcąc się zapoznać ze szczegółami zapraszamy na stronę SEC&AS, mieszczącą się pod linkiem: https://www.secandas.pl/artykul/widok/433

Data:11-04-2018

tab1

Archiwizacja dokumentów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowaliśmy nową usługę dot. archiwizacji dokumentów tzw. „Archiwum24”, którą mamy zaszczyt Państwu zaproponować.

Ceniąc sobie bezpieczeństwo, komfort i oszczędzanie zasobów naszych klientów, oferujemy digitalizację oraz przechowywanie dokumentacji firmowej wraz z możliwością zarządzania nią w postaci elektronicznego archiwum.

Ponadto:
- Na podstawie szczegółowego harmonogramu ustalamy indywidualne potrzeby biznesowe,
- Przeprowadzamy digitalizację dokumentów z dbałością o najwyższe standardy bezpieczeństwa danych,
- Gwarantujemy profesjonalne wsparcie logistyczne,
- Zapewniamy zgodność procedur i organizacji z zaleceniami oraz regulacjami GIODO (od 05.2018 r. z RODO).

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę http://archiwum24.biz/ lub do bezpośredniej rozmowy z naszym specjalistą.

Gorąco zachęcamy do współpracy.

Data:28-02-2018

"Top Menadżer"

W dniu 28 lutego została wyłoniona gospodarcza elita regionu pomorskiego za rok 2017. Jednym z uczestników był Prezes firmy Microsystem sp. z o.o. Georgis Bogdanis, który zdobył II miejsce.
„Top Menedżer”, jest to plebiscyt prowadzony od wielu lat przez Dziennik Bałtycki, w którym biorą udział sami najlepsi przedsiębiorcy.
Wyróżnieni zostają Ci, którzy są pełni inicjatyw, często tworzą pionierskie rozwiązania, a przy tym dbają o lokalne społeczeństwo.
Dlatego znalezienie się chociażby na liście nominowanych, jest niewątpliwie ogromnym wyróżnieniem.

poniżej załączniki

Data:26-01-2018

Uhonorowanie za dorobek naukowy i wdrożeniowy Pana Profesora Andrzeja Czyżewskiego.

26 stycznia organizacja Pracodawcy Pomorza, na wniosek Banku PKO BP i firmy Microsystem, na swojej dorocznej Gali Pracodawców, uhonorowało za dorobek naukowy, wdrożeniowy, a w szczególności za Projekt IDENT, Pana Profesora Andrzeja Czyżewskiego, Kierownika Projektu i naszego przyjaciela, nagrodą Primum Cooperatio.

Efektowną statuetkę wręczyli Panu Profesorowi wicepremier i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin oraz wiceprezes Banku PKO BP Rafał Antczak

poniżej aktualne zdjęcia.

Data:28-11-2017

Zakończyła się trwającą od września 2016 roku inwestycja budowy nowej siedziby i od 2 listopada tego roku zajmujemy nowoczesny, przestronny biurowiec przy Obwodnicy Trójmiasta.

Budynek liczący 3 kondygnacje po 500m2 każda, jest klimatyzowany, posiadający windę, z kompletnym wyposażeniem teletechnicznym.

Microsystem zajmuje jedną kondygnację, parter, na którym urządzono sale konferencyjne, szkoleniowe, kancelarię tajną, przestronną kuchnię i pokoje dla kadry technicznej. Jest również miejsce na magazyn z prawdziwego zdarzenia.

Niezależnie od tego wybudowano 500m2 hali wysokiego składowania z myślą o potencjalnych najemcach (dla których przeznaczono również 2 z 3 kondygnacji).

Zarząd i pracownicy serdecznie zapraszają partnerów, klientów i przyjaciół.

Data:02-11-2017

Z przyjemnością informujemy, iż realizacja nowej inwestycji dobiegła końca.

Firma Microsystem zajęła parter obiektu i zaczynamy pomału klimatyzować się w nowej przestrzeni. Dane rejestrowe spółki, dane do faktur, jak również numery telefonów i adresy mailowe pozostają bez zmian.

Data:05-09-2017

Zbliżamy się do końca realizacji nowej inwestycji.

Informujemy o wolnych jeszcze powierzchniach:
na wynajem biura 475 m2
na wynajem magazyn - hala magazynowa wysokiego składowania - 500 m2

zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu: biuro@microsystem.com.pl

poniżej aktualne zdjęcia.

Data:24-04-2017

Rzeczpospolita: Biometria

"Kompleksowe rozwiązanie biometryczne" PG-PKO BP –Microsystem przy wsparciu NCBiR. Szczegóły i cały artykuł dostępny pod poniższym linkiem :
http://www.rp.pl/Biznes-IT/304249898-Zabezpieczenia-dostepu-glosem-i-odciskiem-palca-podbijaja-rynek.html#ap-1

Data:20,21-03-2017

Szkolenie pracowników

Szkolenie pracowników w siedzibie UTC Fire and Security w Gdańsku w zakresie sieci IP - CCTV.

Data:17 do 19-03-2017

Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT

W dniach 17-19 marca 2017 roku na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Elektrotechniki, Telekomunikacji i Informatyki odbyła się konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT. Celem konferencji było propagowanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami, analizy, przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT, a także narzędzi dla jakości oprogramowania. Pracownicy naszej firmy wzięli udział w ścieżce beProductManager, której tematyka dotyczyła zarządzania produktem.

Data:13 do 16-03-2017

Szkolenie pracowników

Szkolenie pracowników w siedzibie UTC Fire and Security w Gdańsku: montaż i programowanie systemu EST-3 SAP.

Data:9-03-2017

Szkolenie

szkolenie pracowników w siedzibie UTC Fire and Security w Gdańsku: systemy SSP oparty o centrale rodziny FP1200/FP2000 –programowanie z PC i klawiatury .

Data:8-03-2017

Szkolenie pracowników

Szkolenie pracowników w siedzibie UTC Fire and Security w Gdańsku: ATS Master.

Data:14,15-02-2017

Szkolenie Polon Alfa 6000

Szkolenie pracowników dotyczące nowych adresowalnych central Polon Alfa 6000.

Data:18-01-2017

Dla Polskiej Izby Systemów Alarmowych

Wspieramy Polską Izbę Systemów Alarmowych w wydaniu dwumiesięcznika pn : SEC&AS - Bezpieczeństwo i Systemy Alarmowe.

Data:04,05-01-2017

Kozi Gród

Sotkanie organizacyjne dotyczące planów na rok 2017.

Data:02-01-2017

Podsumowanie realizacji w roku ubiegłym.

Data:02-11-2016

ZAPROSZENIE tab1 Firma ILLISIS EUROPE, we współpracy z Microsystemem, Koreańską Agencją Promocji Handlu i Inwestycji oraz Polską Izbą Systemów Alarmowych, ma przyjemność zaprosić na konferencję
Inteligentna analiza obrazu – rozwiązania i trendy
, która odbędzie się 17 listopada 2016 r. w hotelu Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94/98).

Bliższe szczegóły:      ZAPROSZENIE Inteligentna analiza obrazu     

Data:12-10-2016

Dzień z Biometrią

W środę, w centrali banku PKO BP SA odbędzie się Spotkanie Konsorcjum Naukowego Politechniki Gdańskiej, Microsystemu i PKO BP SA
Prezentacja dotyczyć będzie szeroko pojętej biometrii i multimodalności oraz możliwości ich wykorzystania.

Bliższe szczegóły poniżej :      12-10-2016_Dzien_Biometrii     

Data:06-10-2016

tab1

Axis Communications Forum Warszawa

Uczestnictwo w prezentacji nowych technologii i trendów Axis Communications. - logo w załączeniu.

Data:05 do 06-10-2016

tab1

Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego

V edycja Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego
Schrack Seconet i Partnerzy Serock.
Udział w warsztatach i prezentacjach systemów zabezpieczeń technicznych: DSO, SUG, p.poż, automatyka budynków.
Wykłady dotyczące nowych wytycznych projektowania, montażu i instalacji pr EN 54-14 – w teorii i praktyce.

Data:23-09-2016

Jubileusz pani profesor Marianny Sankiewicz- Budzyńskiej i profesora Gustawa Budzyńskiego

W Gdańskim Teatrze Szekspirowskim przy ul. W. Bogusławskiego odbył się uroczysty jubileusz znakomitych uczonych i pedagogów. Uroczystość została przygotowana przez absolwentów Wydziału ETI Politechniki Gdańskiej.

Data:23-09-2016

Zamówienie dla Ministerstwa Energii

Nasza spółka zakończyła realizację zamówienia publicznego dla Ministerstwa Energii, którego przedmiotem była instalacja i dostawa systemu kontroli dostępu w budynku przy ul. Żurawiej 4a w Warszawie.

Data:01-09-2016

tab1

"Tunel drogowy nad Martwą Wisłą"
Wydano piękny album autorstwa pana Szczepana Gapińskiego.

Mieliśmy swój udział i wkład w przygotowaniu tej pięknej książki, niektóre ze zdjęć są naszego autorstwa - zdjęcia wykonano z microdrona z powietrza.

Data:13-07-2016

Dzień Biometrii w banku PKO BP w Warszawie

Innowacyjne i nowoczesne bankowanie bez haseł i kodów Dzień biometrii, zorganizowany został w centrali Banku PKO BP. W trakcie prezentacji omówiono postępy projektu prowadzonego przez Departament Bezpieczeństwa Banku, Politechnikę Gdańską oraz Microsystem. Projekt badawczy poświęcony jest zastosowaniu biometrii w bankowości. Budżet projektu wynosi 9,82 mln zł, z czego 3,63 mln zł to dotacja uzyskana z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. W Banku testowane będą prawdopodobnie już w 2017 roku opracowane wspólnie z partnerami stanowiska umożliwiające autoryzację operacji bankowych, podpisywanie wniosków i pism w oparciu o technologię biometryczną. Pozwoli na to specjalnie stworzony do tego celu elektroniczny długopis. To tylko element będący na wyposażeniu urządzenia analizującego jednocześnie głos klienta, układ naczyń krwionośnych dłoni i kształt twarzy. System będzie również skanował dokumenty tożsamości, który ma zapobiegać fałszywej identyfikacji klientów przy jednorazowym wprowadzaniu danych biometrycznych do systemu.
Dzięki czterem sposobom potwierdzania tożsamości system ma umożliwiać identyfikację klientów we wszystkich możliwych kanałach kontaktu klienta z instytucją, a więc w oddziale, poprzez call center, w serwisie internetowym oraz mobilnym. Wszystkie te zebrane dane porówna z zapisanymi w bazie wzorcami i na tej podstawie przeprowadzi identyfikację oraz autoryzację. Niepowtarzalne – inne dla każdego człowieka – dane biometryczne będą przechowywane w postaci szyfrowanej. Cały system podnosi nie tylko poziom bezpieczeństwa, ale też komfort klientów korzystających z bankowości.
Podczas dnia biometrii pokazano również film pokazujący testowe biometryczne stanowisko do obsługi klientów w banku wyposażone w autorskie urządzenia.
Na temat funkcjonujących na rynku rozwiązań opowiadali eksperci firm Fujitsu, Hitachi oraz IC Solutions.

Data:09-06-2016

tab1

Odznaka honorowej Polskiej Izby Systemów Alarmowych

"Microsystem odznaczony plakietą odznaki honorowej Polskiej Izby Systemów Alarmowych"

Data:25-04-2016

SECUREX 2016

Jako Partner Realizacyjny i Uczestnik Mistrzostwa MPISA podczas trwania Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Securex nasza ekipa wyruszyła do Poznania. Część pracowników zajmuje się przygotowaniem technicznym przedsięwzięcia a część weźmie udział w finale mistrzostw.

Dla wszystkich zainteresowanych adres transmisji internetowej Mistrzostw on line.
Adres: https://www.youtube.com/user/microsystemSopot/live


Data:16-04-2016

25 lecie istnienia P&P Orle

Miło nam było uczestniczyć w obchodach tak zacnego jubileuszu istnienia zaprzyjaźnionej firmy P&P Orle.
Uroczystość uświetniła Filharmonia dowcipu Waldemara Malickiego.

Data:29-03-2016

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Organizatorzy Mistrzostw postawili przed każdym z biorących udział w eliminacjach 180 pytań ogólnych i 73 pytania techniczne oraz w sumie 759 propozycji odpowiedzi. Zawodnicy indywidualnie udzielali odpowiedzi na pytania pracując na końcowy wynik swojego Zespołu. Ocena Zespołu była sumą ocen indywidualnych.
Tym bardziej jesteśmy dumni, iż zespół w składzie Jacek Zieliński i Leszek Hennig zakwalifikował się do finału V Mistrzostw MPISA 2016 zajmując 3 pozycję.
Serdecznie gratulujemy.

Data:15-03-2016

Eliminacje do V Mistrzostw MPISA

Ponad 30 dwuosobowych t zespołów z całej Polski, które zgłosiły swój udział do V Mistrzostw Polski Instalatorów Alarmowych, sprawdza dziś swoją wiedzę w testach eliminacyjnych. Wśród nich są również nasi koledzy.

Trzymamy kciuki !!!

Data:26-02-2016

SPOTKANIE SZKOLENIOWE

Kolejne tego typu spotkanie w siedzibie naszej firmy.
Poprzednie warsztaty, już przynoszą rezultaty.
Te spotkania mają przede wszystkim na celu podnoszenie jakości obsługi naszych klientów, mają pokazywać korzyści ułatwienia i procedury związane z realizowanymi projektami. Miejmy nadzieję, że będzie to kolejne owocne spotkanie, poszerzające nasze doświadczenia i wiedzę.

Data:24-02-2016

SZKOLENIE TECHNICZNE D+H DLA PROJEKTANTÓW SYSTEMÓW ODDYMIANIA

Nasz pracownik będzie uczestniczył w szkoleniu przewidzianym dla projektantów systemu oddymiania, organizowanym przez firmę D+H, szkolenie jest dla chcących zdobyć nowe kwalifikacje oraz poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie w/w systemu.

Data:22 do 26-02-2016

KURS PISA

Dwóch naszych pracowników rozpoczyna dzisiaj szkolenie w Warszawie, w siedzibie Polskiej Izby Systemów Alarmowych.
KURS PRACOWNIKA ZABEZPIECZENIA TECHNICZNEGO „INSTALOWANIE I KONSERWACJA SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH STOPNI 1 – 4/KLAS SA1 - SA jest organizowany systematycznie przez PISA, a my chętnie zgłaszamy naszych pracowników, by podnieść ich kwalifikacje. i rozszerzć wiedzę.

Data:05-02-2016

Pomorska Nagroda Jakości.

Po raz XIX zostały wręczone nagrody i wyróżnienia w ramach Pomorskiej Nagrody Jakości. Niezmiernie miło nam poinformować, iż zostaliśmy wyróżnieni w konkursie Pomorskiej Nagrody Jakości jako micro przedsiębiorca. Jest to nagroda prestiżowa, gdzie docenia się przedsiębiorstwa prężnie działające, świadczące usługi na wysokim poziomie.
więcej informacji w poniższym linku:
http://biznes.trojmiasto.pl/Pomorskie-Nagrody-Jakosci-wreczone-juz-po-raz-19-n98681.html

Data:05-02-2016

Spotkanie szkoleniowe.

Ze względu na natłok bieżących projektów, spotkanie szkoleniowe odbyło się z lekkim opóźnieniem. Osobą, która wiodła prym był nasz kolega, który dzielił się spostrzeżeniami i wiedzą z mniej doświadczoną resztą załogi.

Data:3 do 4-02-2016

Warsztaty FWnX

W siedzibie naszej firmy z myślą o naszych klientach i współpracownikach, zorganizowane zostały warsztaty z FcWnx, osobą prowadzącą był nasz kolega, a program przewidywał m. innymi:
w programie m.in.:
Alarmy – ogólne zasady i zarządzanie, konfiguracja powiadamiania na email,
Budowanie map graficznych obiektów (pomieszczeń, budynków itp.)
Bezpośrednia praca z bazą danych
Programowanie wejść i wyjść
Raporty

Data:31-01-2016

Udział w V Mistrzostwach Instalatorów Systemów Alarmowych.

Zgłosiliśmy naszych pracowników do udziału w V Mistrzostwach Instalatorów Systemów Alarmowych w Poznaniu, które odbędą podczas targów SECUREX w dniu 27.04.2016. Życzymy powodzenia w testach i trzymamy kciuki.

Data:18-12-2015

Dziś po raz drugi odbyło się spotkanie szkoleniowe.

Wymiana doświadczeń i spostrzeżeń między pracownikami cieszy się dużym powodzeniem i jest nieocenionym narzędziem w pracy. W głównej mierze skupiliśmy się na sprawach dotyczących niedawno zakończonego projektu Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Swoimi spostrzeżeniami dzielił się z nami Łukasz Klajbor, koordynujący nasze prace z ramienia spółki Microsystem. Następne spotkanie dopiero w przyszłym roku.

Data:04-12-2015

"Projekt „Multimodalny Biometryczny System Weryfikacji Tożsamości Klienta Bankowego” dobiega końca pierwszego roku (kalendarzowego) realizacji.

W tym czasie trzy zespoły – Politechniki Gdańskiej, Banku PKO BP oraz Microsystem Sp. z o.o., współpracując na comiesięcznych seminariach, wypracowały koncepcje scenariuszy i architektury systemu. Integracja przyjętych do stosowania metod odbędzie się z wykorzystaniem huba biometrycznego, którego prototyp został opracowany. Urządzenie jest wyposażone w nowoczesny energooszczędny procesor czterordzeniowy, szybki dysk ssd oraz wydajne złącza USB 3.0 do podłączenia urządzeń peryferyjnych. Opracowane urządzenie umożliwi integrację 4 metod weryfikacji tożsamości opartych o cechy pochodzące z: podpisu odręcznego, układu naczyń krwionośnych dłoni, mowy oraz konturu twarzy wraz z wizerunkiem twarzy. W ramach prowadzonych prac został opracowany bezprzewodowy prototyp urządzenia do rejestrowania elektronicznego podpisu odręcznego. Urządzenie jest wyposażone w szereg sensorów rejestrujących parametry podpisu, takich jak przyspieszenie, nachylenie pióra, czy siła nacisku na podłoże.

Obecnie trwają m.in. prace programistyczne, mające na celu rejestrację oraz weryfikację tożsamości z wykorzystaniem prototypu. Prace w zakresie rozkładu naczyń krwionośnych dłoni i sposobu ich weryfikacji dotyczą sposobu wykorzystania metody na stanowisku oraz możliwości systemu. Rozwój weryfikacji tożsamości w oparciu o sygnały mowy obejmował prace programistyczne oraz zebranie sygnałów testowych w celu przetestowania możliwych do wykorzystania w systemie algorytmów. Rezultatem przeprowadzonych prac związanych z konturem twarzy jest system budujący kontur twarzy z zeskanowanego wizerunku. Twarz jest rejestrowana z wykorzystaniem kamery Time of Flight.

Dalsze prace w projekcie będą prowadziły do opracowania poszczególnych technologii biometrycznych służących weryfikacji, a następnie zintegrowania ich dla osiągnięcia wyższej skuteczności funkcjonowania systemu."

Data:20-11-2015

Spotkania szkoleniowe.

Rozpoczęliśmy comiesięczny cykl spotkań szkoleniowych w siedzibie naszej spółki. Spotkania mają na celu wymianę doświadczeń, wiedzy, spostrzeżeń i dobrych praktyk wyniesionych ze zrealizowanych i przygotowywanych prac. Ustalano kanon i porządek tych rozmów oraz osoby odpowiedzialne za przygotowanie kolejnych spotkań. Następne spotkanie 18.12.2015 br.

Data:13-11-2015

Audyt.

W dniu 13.11.2015 r. w siedzibie Microsystem Sp. z o.o. miał miejsce audyt przeprowadzony przez Audytora Polskiego Rejestru Statków S.A. Celem audytu była weryfikacja wyników, uzyskanych przez Microsystem Sp. z o.o. na podstawie ankiety samooceny, w związku z udziałem Spółki w Konkursie o Pomorską Nagrodę Jakości 2015, organizowanym przez Pomorską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku oraz Polski Rejestr Statków S.A., w ramach XIX edycji tego konkursu.
Podczas audytu, przedstawiciel Microsystem udzielił Audytorowi PRS niezbędnych informacji oraz przedstawił obowiązujące w Spółce standardy postępowania, w zakresie objętym przedmiotem ankiety (m.in. uprawnienia Spółki i jej pracowników oraz ochrona danych osobowych).

Data:30-10-2015

Zakończenie prac przy realizacji Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

Data:6 do 7-10-2015

Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego.

Temat przewodni IV edycji Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego stanowiła integracja systemów bezpieczeństwa w obiektach budowlanych. W trakcie dwóch dni warsztatów (6-7.10.2015) mieliśmy okazję brać udział w pokazach i szkoleniach prowadzonych przez przedstawicieli m.in. Instytutu Bezpieczeństwa Pożarowego NODDEX, CNBOP-PIB, Schrack Seconet oraz C&C Partners. Uczestnictwo w powyższym wydarzeniu pozwoliło nam wzbogacić wiedzę nabytą w trakcie realizacji projektu „Pomorska Kolej Metropolitalna” oraz zapoznać się z najnowszą ofertą handlową naszych partnerów.

Data:24-07-2015

Spotkanie członków konsorcjum (Microsystem, Politechnika Gdańska, PKO BP)

tab1

W dniu 24.07.2015 r. na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej odbyło się spotkanie członków konsorcjum (Microsystem, Politechnika Gdańska, PKO BP) realizującego Umowę nr PBS3/B3/26/2015 zawartą w dniu 20.04.2015 r. z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju o wykonanie i finansowanie Projektu realizowanego w ramach Programu Badań Stosowanych w ścieżce B pn. „Multimodalny biometryczny system weryfikacji tożsamości klienta bankowego”. W pierwszej części spotkania uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele Pracowni Badań Dokumentów Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Spotkanie otworzył Kierownik Projektu prof. dr hab. inż. Andrzej Czyżewski z Politechniki Gdańskiej, który przedstawił gościom z KWP Gdańsk ramowe informacje, dotyczące Projektu. Omówiony został m.in. zakres placówek przewidywanych do testowania nowych stanowisk, a także założenia dotyczące możliwości maksymalnego uniezależnienia się przedmiotu projektu od nieuchronnych zmian technologicznych.

Przy okazji przedstawiania przez przedstawicieli PG podstawowych zasad dynamicznej analizy podpisu, opisane zostały jego niepowtarzalne elementy, a także metody parametryzacji podpisu (np. analiza statyczna i dynamiczna; analiza w dziedzinie czasowej lub częstotliwościowej). W dalszej części poruszone zostały zagadnienia związane z poszczególnymi modalnościami przewidywanymi do zastosowania na stanowiskach, ze wskazaniem metod identyfikacyjnych najbardziej niezawodnych. Ogólnie omówione zostały również m.in. grupy kosztów, które ponoszone są w związku z zastosowaniem papieru dla celów bankowych oraz przewidywane grupy oszczędności osiąganych w związku z ograniczeniem jego stosowania w wyniku Projektu.

Podczas swojej prezentacji przedstawiciele Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku omówili m.in. kryminalistyczny podział stosowany w badaniach dokumentów, a także wprowadzili  uczestników spotkania w zagadnienia, związane z różnicą między grafologią a kryminalistycznymi badaniami pismoznawczymi. Została również przedstawiona aktualnie stosowana w analizie pisma/podpisów metoda graficzno-porównawcza wraz z katalogiem zespołów cech pisma tj. cech syntetycznych, topograficznych, motorycznych, mierzalnych, konstrukcyjnych, który to katalog każdorazowo wykorzystywany jest w badaniu rękopisów.

W wyniku spotkania przedstawicieli konsorcjum z przedstawicielami KWP Gdańsk, nawiązana została współpraca oraz doszło do wymiany informacji, które dla konsorcjum mogą się okazać bardzo pomocne przy realizacji Projektu.

Data:24 do 26-06-2015

Seminarium Iława.

W dniach 24-26.06.2015 r. w Iławie odbyło się spotkanie członków konsorcjum (Microsystem, Politechnika Gdańska, PKO BP) realizującego Umowę nr PBS3/B3/26/2015 zawartą w dniu 20.04.2015 r. z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju o wykonanie i finansowanie Projektu realizowanego w ramach Programu Badań Stosowanych w ścieżce B pn. „Multimodalny biometryczny system weryfikacji tożsamości klienta bankowego”.

W trakcie rozmów, oprócz kwestii dotyczących stosowanych technologii i procedur na stanowiskach, na które uczestnicy spotkania poświęcili większość czasu, poruszane były zagadnienia organizacyjne, finansowe oraz prawne.

Na spotkaniu zostały omówione tematy związane z opracowaniem mechanizmów i technologii niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania multimodalnego stanowiska biometrycznego i infrastruktury sprzętowej. Panel technologiczny obejmował prace m.in. nad stosownymi specyfikacjami komunikatów biometrycznych, algorytmami pobierania próbek, budową i funkcjonalnością stanowiska, mechanizmami z zakresu bezpieczeństwa, a także nad właściwościami pióra biometrycznego. Podczas panelu proceduralnego ustalono natomiast m.in. podstawowe elementy proceduralne procesu obsługi klienta.

Podczas spotkania omówiono również m.in. możliwość wykorzystania danych biometrycznych podczas testowania opracowywanych rozwiązań, sposób przechowywania danych biometrycznych podczas oraz po zakończeniu testów, a także kwestie związane z certyfikacją i bezpieczeństwem przygotowywanego rozwiązania.

W wyniku spotkania nastąpiła wymiana i aktualizacja informacji, dotyczących realizacji projektu, pomiędzy poszczególnymi konsorcjantami.

 • seminarium Iława

Data:20-06-2015

Uroczystości jubileuszu XXX lecia Microsystem zakończone.

Zostały tylko wspomnienia a będzie co pamiętać.... Gmach Audytorium Novum udostępniony przez Politechnikę Gdańską wypełnił się dostojną atmosferą i wspaniałymi gości , wśród których mieliśmy przyjemność gościć panią prof. Mariannę Sankiewicz, człowieka o wielkiej wiedzy, otwartości umysłu i wielkim sercu. Mimo kapryśnej pogody spacer po Politechnice przygotowany specjalnie dla gości spoza Trójmiasta okazał się strzałem w ,,dziesiątkę". Jest dowodem na to jak w fascynujący sposób można pokazać i opowiedzieć o zabytkowych i nie zawsze znanych miejscach PG. Wystawa poświęcona istnieniu firmy Microsystem, była miłym zaskoczeniem zarówno dla pracowników jak i gości. Nie zabrakło uroczystych przemówień i podziękowań, ze wzruszeniem słuchaliśmy opowieści o powstaniu firmy i początkach jej działalności. Uwieńczeniem tej zacnej Gali był koncert wspaniałej wokalistki jazzowej Gaby Kulki, która nie zawiodła słuchaczy i dała przepiękny nastrojowy koncert. Bankiet zorganizowany w Klubie Studenckim KWADRATOWA dał możliwość wymiany myśli i snuciu planów na przyszłość między partnerami, klientami i współpracownikami.

Data:19-06-2015

Jubileusz XXXlecia firmy Microsystem.

 • gratulacje

 • gratulacje 2

 • prof. Marianna Sankiewicz

 • przemówienia Zarządu Microsystem

 • spacer
  po Politechnice

 • wystawa

 • wystawa
  I komputer

 • wystawa 2

 • wystawa
  tęcza smyczy

Data:16-06-2015

Zbliżamy się nieuchronnie do jubileuszu XXX lecia Microsystem.

W gmachu biblioteki Politechniki Gdańskiej powstaje uroczysta wystawa poświęcona naszej firmie,
a program uroczystości w dniu 19.06.2015 roku przedstawia się następująco:
godzina 14.00 --- spacer z p. Ewą Kowalską i Aleksandrem Masłowskim po Politechnice Gdańskiej, prowadzi iBedeker, - spacer przygotowany z myślą o gościach spoza Trójmiasta.
godzina 15.00 --- początek uroczystości w Audytorium Novum PG
godzina 16.00 --- Koncert Gaby Kulki z Zespołem
godzina 17.15 --- zakończenie uroczystości.

Data:02-05-2015

tab1 tab1

Pragniemy zachować jeden z cenniejszych zabytków lokalnej architektury. Dokładamy swoją cegiełkę w akcji : ,,Pokolenia Bazylice Mariackiej" Namawiamy również wszystkich, którym leży na sercu piękno naszego regionu, o wsparcie zbiórki na remont dachu Bazyliki Mariackiej zwanej Koroną miasta Gdańska. Link: Bazylika Mariacka

Data:08-04-2015

tab1

Kompania Żniwiarz AK
Wraz z Stowarzyszeniem Absolwentów Politechniki Gdańskiej mamy zaszczyt wspierać dystrybucję, wydanie i promocję książki pt.: ,,Kompania Żniwiarz AK" pod redakcją : Gustaw Budzyński ("Szymura"), Mariusz Olczak i Janusz Prażmo ("Krzysztof"). Pierwszy i ostatni z wymienionych to mieszkający w Gdańsku autentyczni świadkowie historii, aktywni uczestnicy powstania, co gwarantuje profesjonalne podejście do wspomnień, pisanych często po długim czasie, zapewnia ich spójność i oparcie na zachowanych źródłach pierwszego rzędu. I właśnie to przeplatanie wspomnień i zeskanowanych , niepublikowanych dotąd dokumentów stanowi o niezwykłej wartości tej książki. Szczerze polecamy.

Data:26 do 27-03-2015

Przyjęliśmy zaproszenia firmy UTC fire &Security na spotkanie informacyjno- szkoleniowe z cyklu ROAD SHOW 2015 Tematami wykładów były m. in.: CCTV IP - Kamery z Wbudowaną Analityką Wideo Cyfrowe Rejestratory Wideo IP – seria TVN21 Klawiatura PTZ IP – TVK-800 Nowa platforma SSWIN - ATS4500AIP Nie zabrakło też innych atrakcji, więc było i przyjemnie i pożytecznie.

Data:13-03-2015

Seminarium Inteli Pen 13.03.2015. w piątek o godz. 11:30 w salce seminaryjnej w Katedrze PG w Gdańsku odbyło się spotkanie związane z projektem : „Multimodalny biometryczny system weryfikacji tożsamości klienta bankowego".

Data:13-03-2015

Zaplanowano termin kolejnego spotkania.

Data:09-03-2015

W dniu 19.06.2015 roku w Audytorium Novum na Politechnice Gdańskiej odbędą się uroczystość obchodów Jubileuszu XXX rocznicy powstania spółki. W programie m.in. koncert Gaby Kulki z zespołem.

Data:06-02-2015

Seminarium projektowe, prezentacje przedstawicieli Banku dotyczące Architektury stanowiska i systemu weryfikacyjnego, obieg informacji.

Data:20-01-2015

Spotkanie i ustalenie planu działania  dotyczącego  obchodów jubileuszu XXX lecia firmy.

Data:12-01-2015

Podsumowanie realizacji w roku ubiegłym.

Data:29 do 30-12-2014

Seminarium dotyczące projektu w Iławie w Grand Hotel TiffiSpotkanie przedstawicieli konsorcjum i osób bezpośrednio zaangażowanych w udział w projekcie mające na celu wprowadzić w tematykę i założenia projektu dofinansowanego z NCBiR

Data:15-11-2014

tab1

Zawarcie umowy Konsorcjum Naukowego z PKO BP SA i Politechniką Gdańską na realizację projektu - „Multimodalny biometryczny system weryfikacji tożsamości klienta bankowego”  Projekt dotyczy opracowania hybrydowej technologii, umożliwiającej automatyczną weryfikację tożsamości klienta banku, oferującej wysoką skuteczność weryfikacji oraz podwyższenie wygody jej dokonywania.  Przewidziano akwizycję danych pochodzących z czujników biometrycznych i dowodów tożsamości a następnie przetworzenie ich, fuzję i analizę, zmierzająca do niezawodnego potwierdzania tożsamości w oparciu o technologie wielomodalnej identyfikacji biometrycznej.  Weryfikacja zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem oryginalnych propozycji opartych m. in. na wielowymiarowej analizie dynamicznego podpisu elektronicznego, składanego z pomocą specjalnego długopisu i na nowych zastosowaniach fotogrametrii laserowej. Wyniki projektu zostaną opublikowane w renomowanych czasopismach i wykorzystane w pracach doktorskich pracowników Uczelni i współpracujących przedsiębiorstw.Projekt realizowany jest w ramach III Konkursu Programu Badań Stosowanych zorganizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. - w załączeniu informacja jaka powinna zostać umieszczona pod tekstem.

Data:10-11-2014

Decyzja w sprawie przyznania środków finansowych

Data:24-10-2014

Negocjacje w NCBR dotyczące kwoty dofinansowania ( różnica kwoty z wniosku i kwoty zaproponowanej przez Centrum), negocjacje zakończone ustaleniem dofinansowania projektu w kwocie 3 628 900,00 zł

Data:30-09-2014

Zakończenie prac przy realizacji  budowy w obiekcie Teatru Szekspirowskiego  w Gdańsku.

Data:01-09-2014

Rozpoczęcie realizacji - obiekt Pomorska Kolej Metropolitalna Etap I – rewitalizacja "Kolei Kokoszkowskiej”.

Data:21-08-2014

Zakończenie realizacji  projektu dla NDI - MARINA  w Gdańsku

Data:06.08.2014

Ogłoszenie wyników konkursu, wniosek został rekomendowany do dofinansowania, uzyskując 30,67 pkt/35pkt możliwych do zdobycia.

Data:31.07.2014

Publikacja ocen merytorycznych -ocena pozytywna.

Data:11-06-2014

tab1

W ramach projektu „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa“ braliśmy udział w spotkaniach, których celem było upowszechnianie założeń projektu, praktyczna prezentacja narzędzia pomiaru wartości kapitału ludzkiego (NKL) i korzyści wynikających z jego stosowania w firmie. Kapitał ludzki jest elementem wartości przedsiębiorstwa. W celu udowodnienia tego twierdzenia PARP oraz SGH przeprowadził szereg badań, które rozpoczęły projekt. Brak świadomości znaczenia gromadzonych danych na temat kapitału ludzkiego oraz brak wiedzy na temat możliwości i sposobu pomiaru jego wartości przyczynia się do tego, że polscy pracodawcy wciąż niechętnie inwestują w szkolenia i inne formy rozwoju swoich pracowników. Konsekwencją takiego podejścia jest brak wysoko wykwalifikowanej kadry, co negatywnie wpływa na poziom konkurencyjności polskich firm i możliwości dalszego rozwoju.
Założeniem projektu jest przekonanie przedsiębiorców, że inwestowanie w podniesienie kompetencji pracowników jest korzyścią dla całej firmy. Zachęcamy wszystkie firmy do wzięcia udziału w tym projekcie.

Data:04.04.2014

Publikacja przez NCBR wyników oceny formalnej: wynik pozytywny.

Data:31.01.2014

Wysłanie wniosku  w formie elektronicznej do NCBiR na  platformę Centrum w ramach III PBS.

Data:5-11-2013

tab1

SECUREX 2014, 7 - 11 kwietnia 2014 Przygotowujemy się do wzięcia udziału w IV Mistrzostwach Polski Instalatorów Systemów Alarmowych w ramach Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX w Poznaniu. Będziemy również Partnerem Technicznym Mistrzostw.
W dniach 7-11 kwietnia 2014 roku czeka nas 20 edycja najbezpieczniejszych i największych Targów Zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej.

Data:9 do 14-12-2013

Udział naszych pracowników w kursie na "Pracownika zabezpieczenia technicznego II stopnia ,,PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH" to już standard.

Data:19 do 20-11-2013

tab1

Udział w  Milipol 2013Centrum wystawowe Paris Nord Villepinte Paryżu otworzy swoje podwoje dla spotkań, odkryć i debat na temat bezpieczeństwa publicznego i przemysłowego, omawiane będą wszelkie innowacje  bezpieczeństwa wewnętrznego państwa, Organizowana wystawa pod patronatem francuskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Milipol Paris jest oficjalnym wydarzeniem, prowadzone we współpracy z francuskiego Narodowego policji i żandarmerii, Obrony Cywilnej, francuskim celne, Francuska Agencja Zamówień Uzbrojenia (DGA), SCA, Europolu.

Data:13 do 14-11-2013

Szkolenie  dla Projektantów przeznaczone jest dla:Biur i pracowni projektowych, niezależnych projektantów, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych.Szkolenie obejmuje zagadnienia projektowania, budowy, elementów, parametrów i funkcjonalności systemów sygnalizacji pożarowej ( ESSER), sterowania gaszeniem i dźwiękowych systemów ostrzegawczych Esser by Honeywell oraz systemów przywoławczych Ackermann by Honeywell.

Data:21-10-2013

Od jakiegoś czasu zaczęliśmy współpracę z Ministerstwem Spraw Zagranicznych w zakresie instalacji systemów. Po zakończeniu prac w Konsulatach Generalnych  RP w Saint Petersburgu i Ambasadzie w Rydze przyszedł czas na Konsulat w Kolonii w Niemczech.Prace instalacyjne trwają.

Data:05-07-2013

We współpracy z firmą NDI S.A. realizujemy prace polegające na wykonaniu instalacji teletechnicznych w budynkach biurowych związanych z obsługą turystyki i rekreacji MARINA 2 , MARINA 3.

Data:13-06-2013

tab1

Konferencja w Krakowie – MCSS 2013-06-13 W dniach 6-7 czerwca 2013 roku miała miejsce
VI Międzynarodowa Konferencja "Multimedia Communications, Services and Security”. Celem konferencji jest przedstawienie badań i rozwoju działań przyczyniających się do aspektów komunikacji multimedialnej i systemów bezpieczeństwa. Mieliśmy okazję i zaszczyt uczestniczenia w tym niezwykłym przedsięwzięciu. Pan Georgis Bogdanis wraz z panem Józefem Kotusem, Kubą Łopatka oraz Andrzejem Czyżewskim z zaprzyjaźnionej Politechniki Gdańskiej swoim wspólnym referatem na temat: ,,Audio-visual surveillance system for application in bank operating room" zostali wyróżnieni nagrodą w konkursie Best Paper Award. Więcej informacji: MCSS 2013

Data:30-01-2013

Informujemy iż, firma Microsystem bierze aktywny udział przy innowacyjnym projekcie KASKADA - (Kontekstowa Analiza Strumieni Danych z Kamer dla Aplikacji Definiujących Alarmy) realizowanym przez Politechnikę Gdańską. Jest to pierwsze takie narzędzie na świecie. Poniżej link do ciekawego artykułu godnego polecenia na ten temat. Warto zaznaczyć, że jedną z osób biorących udział w spotkaniu był nasz ekspert- pan Stefan Święciński - Specjalista ds. IT i zabezpieczeń. Więcej informacji: Gdańska nasze miasto

Data:08-03-2012

Miło nam poinformować, iż firma UTC FIRE & SECURITY w dowód uznania naszej współpracy, przyznała nam miano ZŁOTEGO PARTNERA 2011, co nie ukrywamy, było i zaskoczeniem i miłym gestem.

Data:23-02 do 22-03-2013

Montaż sprzętu zabezpieczenia technicznego systemów SSWiN i TVD w Ambasadzie RP w Rydze na Łotwie.

Data:09-10 do 09-12-2012

Instalacja systemów zabezpieczeń: SSWiN, STD i KD w Konsulacie Generalnym w Saint Petersburgu.

Data:27-02-2012

tab1

Data:25-01-2012

tab1

Zgłosiliśmy swój udział do III Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych, których finał odbędzie się 24 kwietnia 2012 roku podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX. Organizatorami mistrzostw są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polska Izba Systemów Alarmowych. Do eliminacji zgłoszeni zostali Jacek Zieliński i Leszek Hennig - nasi specjaliści z działu serwisu. Życzymy kolegom powodzenia.

Data:20-01-2012

Postanowiliśmy wesprzeć Polską Radiową Wyprawę na wyspę Sint Marteen. Takie inicjatywy wzbudzają nasz podziw i zachwyt. Lider wyprawy mgr inż. Wojciech Kłosok od bodaj 30 lat jest propagatorem i cenionym krótkofalowcem w Polsce i na świecie a jego wyprawy wzbudzają emocje i zainteresowanie. Wedle naszych informacji wyprawa ma odbyć się w terminie 5-12.03.2012 - będziemy śledzić doniesienia i życzymy powodzenia. więcej informacji można znaleźć: Radiowa wyprawa

Data:11 do 13-01-2012

Na zaproszenie firmy C&C Partners Telecom w dniach od 11 do 13 stycznia 2012 roku wzięliśmy udział w III Amatorskich Zawodach w Narciarstwie Alpejskim. Zawody zorganizowane zostały w Krynicy Zdrój. Miłym akcentem było zdobycie przez naszego Dyrektora Georgisa Bogdanisa dyplomu za najbardziej widowiskowy przejazd.

Data:05-09-2011 2

tab1

Nawiązaliśmy współpracę z Polską Platformą Bezpieczeństwa Wewnętrznego celem wykonania prac naukowo badawczych oraz audytów m.in.:: a)w budynku Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego b)na obiektach Wojskowego Instytutu Chemii i Radiometrii w Warszawie. Mamy nadzieję, że współpraca będzie dalej tak owocna jak dotychczas.